Pasūtījumi tiek pieņemti
pa telefonu, nr. 25534036 (Veronika)
e-pasts-
bueverova@gmail.com
caur facebook ziņojumiem (PM)

Piegādes nosacījumi

Pasūtījuma izpildīšanas termiņš no 5 līdz 14 dienām

Pasūtījumu var saņemt Ziepniekalnā (Rīga). Uz citiem rajoniem, pilsētām un valstīm sūtu pa pastu vai caur pakomātiem (pasta izdevumus apmaksā pircējs).

Kā arī ir iespēja sarunāt personīgo piegādi (uz mājām, ofisu vai citur) Rīgā vai Rīgas rajonā. Personīgas piegādes cena NO 7 EUR (ir atkarīgs no rajona).

Apmaksa:

- Skaidrā naudā saņemot pasūtījumu
- Bankas pārskaitījums (Swedbanka)
- Sūtot uz citām valstīm, apmaksa caur paypal, moneybookers
- Ja jūs izvēlāties piegādi pa pastu vai caur pakomātu, tad strādāju tikai ar priekšapmaksu

!Gribu pieverst uzmanību, ka es nenesu atbildību par pasta darbību. Gadījumā, ja sūtījums pazaudēsies, pasta vainas dēļ, vai tiks sabojāts, tad naudu par pasūtījumu es neatgriežu.

! Pasūtot specifiskos izstrādājumus (kas nav piedāvāts katalogā) vai, ja pasūtījuma summa pārsniedz 50 EUR, pastāv iespēja , ka varu palūgt priekšapmaksu (50 %)

Taisot pasūtījumu lūgums norādīt:

1) Izstrādājuma modeli, nosaukumu
2) Izstrādājuma krāsu gammu
3) Vēlamo izpildījuma termiņu (ja ir kaut kādi laika ierobežojumi)
4) Piegādes veidu (saņemsiet uz vietas, sūtījums pa pastu vai personīgā piegāde)
5) Jūsu īpašas velēšanas, ja tādi ir

Liels lūgums ņemt vērā, ka visi rokdarbi, kuri ir parādīti mājas lapā, tas ir roku darbs. Rokdarbi – tā ir māksla un iedvesma, nevis monotons šablona darbs. Tāpēc es paturu tiesības veikt nelielas korekcijas , jo uztaisīs 100%-o kopiju ļoti sarežģīti, bet dažos gadījumos pilnīgi neiespējami. Ja jums, kāda iemesla dēļ, ir svarīgas kaut kādas īpašas nianses, lūgums pabrīdināt mani par to. Jo vairāk informācijas par pasūtījumu es saņemšu un jo sīkāk Jūs aprakstīsiet savas vēlmes, jo rezultāts būs tuvāk tam, ko tieši Jūs gribējāt un iedomājaties, kad taisījāt pasūtījumu.

Gadījumā, ja no pašā sākuma visa nepieciešama informācija nebija norādīta, es paturu tiesības pasūtījumu nepārtaisīt un naudu, par pasūtījumu, neatgriezt.

Ja Jums rodas jautājumi , droši rakstiet vai zvaniet, ar prieku atbildēšu.

Paldies par sapratni.